Skip to Content

Zabawa sylwestrowa 2011/2012

         Projekt dofinansowany przez Województwo Kujawsko-Pomorskie ze środków Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

Noooooooooooooooo i mamy rok 2012! :-)
I to przywitany W JAKIM STYLU ;)
BARDZO tanecznie a jednocześnie kulturalnie i z klasą w przytulnym lokalu przy ulicy Długiej 62  na trzech salach bawiło się nas 60 osób!
Na szczodrze zastawionych stołach królowało pyyyyyyyyszne jedzenie.... mmmmmmm, czego tam nie było: kurczak w sezamie, w sosie słodko-kwaśnym oraz  inne mięsa, 2 rodzaje ryżu, lekkie surówki, gorrrrący rosół, zimne przekąski, a także domowe sałatki, ciasta i ciasteczka,  soki, herbata, kawa ... A wszystko to podawane przez przesympatyczną Obsługę, której serdecznie dziękujemy za gościnę * no i oczywiście Krzysztofowi z Rodziną -Szefostwu restauracji ;-) (a to wszystko za bardzo przystępną cenę, mam nadzieję, że będziecie zaglądać tam częściej ;-)
Równo z wybiciem północy, gdy za oknem świszczące petardy przypominały bardziej atak wojenny niż radosną celebrację - my - przywitaliśmy  Nowy Rok rozpoczynając go najlepiej jak można - czyli z Panem Bogiem, uczestnicząc we Mszy Świętej, którą odprawił Ojciec Grzegorz, nasz duszpasterz akademicki, w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli przy Placu Kościeleckich 7.  Ojcze - bardzo budująca i bogata w treść homilia- idealne słowo na rozpoczęcie kolejnego roku. Dziękujemy ;-)
A po Mszy - piękny motyw: DZIELENIE SIĘ CHLEBEM.
Po nim ciepły rosołek i - ciąg dalszy tańców - jazda już na MAKSA I BEZ 3-MANKI !
Hity starannie wyselekcjonowane NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH sprawiły, że balety na parkiecie trwały  - i tu gratulacje dla najwytrwalszych - tak tak - do wpółdoszóstej rano ! Do tego zabawy taneczne, wybór Króla i Królowej balu oraz pamiętna zorba wyciskająca z tańczących maksimum energii ;P
Kochani! I to wszytko bez % - radośnie i na poziomie -pokazaliśmy że MOŻNA!  
 
Organizatorom oraz Wszystkim Uczestnikom tworzącym klimat tej imprezy - WIELKIE DZIĘKI i BÓG ZAPŁAĆ !

Hania

***

"W obronie przed złymi duchami mogą nam pomóc symbole religijne, jak na przykład krzyż wiszący na ścianie" - uważa  ks. dr Marian Piątkowski, egzorcysta.36 ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY - SEUL 2027

 

SEUL - KOREA PoŁUDNIOWA

 

album | by Dr. Radut